12 Nisan 2018 Perşembe

EVDE UYKU TESTİ MEMNUNİYET ORANI

Evde gerçekleşen uyku testi ve eeg testi hastalarımızın tamamen konforu için gerçekleşmektedir.Bir çok kabla bağlanarak gerçekleşen uyku ve eeg testinde Hastane ortamında hastalarımız konforlu ve her zamanki uyku düzenini sağlayamamaktadır.Ancak evinizde gerçekleşen uyku testi ve eeg testinde cihaza daha çabuk alışır ve Hastane ortamına göre daha kaliteli uyku uyuyabilirsiniz.


Hastanede gerçekleşen testle aynı testmidir?
Evet,Hastanede yattığınızda bağlanılan bütün parametreler ve kablolar evinizdede bağlanmaktadır.
Evde test yaptırınca kablolar uyku esnasında çıkarmı?
Hayır,evinizde bağlanılan kablolar hiç bir şekilde siz uykudayken çıkmaz.Bilerek çıkartabileceğiniz kablolardır.İsteminiz dışında kablolar hiç bir şekilde çıkmaz.
Evde gerçekleşen testtede uyuyamazsam ne olur?
Evde yaptığımız testte Doktorumuz testi sonuçladıktan sonra yeterli uyku uyumadığınızı tespit ederse sizin dilediğiniz başka bir gün sadece teknisyenlik nöbet bedeli size yansıtılarak testiniz tekrar edilir.
Evde gerçekleşen testte kameraya ihtiyaç varmı?
Hayır,evinizde gerçekleşen testte pozisyona göre uykuda solunum durmasını tespit eden pozisyon sensörü bulunduğu için kamera ile izlenilmenize gerek yok.

http://www.evdeuykutesti.net/uyku-testi


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Uyku testi neticesinde cihaz kullanmak şartmı?

Uyku testinden sonra uyku apnenizin derecesine göre kliniğinize göre cpap cihazı yada Türkiye'de çok doktorun yapmadığı işlemi gerçekleş...